O mne

Tak ako väčšina ľudí, určite aj vy chcete žiť a pracovať v prostredí, ktoré Vás bude priťahovať, ktoré Vás bude inšpirovať a motivovať, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Je to prirodzené človeku, že sa obklopuje krásou a dotvára svoje prostredie k svojmu prospechu.

Klienti za mnou často prichádzajú s predstavou rodinného domu, či pracovného priestoru, a ja im pomáham na základe svojich znalostí a skúseností vytvoriť priestor, v ktorom sa budú cítiť naozaj ako doma. Nevytváram projekty len na to, aby boli skolaudované, ale aby v nich ľudia mohli žiť a aby život v nich bol jednoduchý a príjemný.

Navrhujem budovy, v ktorých budete bývať alebo pracovať, v ktorých budete žiť dlhé roky, v ktorých budú žiť pravdpodobne aj vaše deti a deti ich detí... preto kladiem veľký dôraz na efektivitu a estetiku. Mojou inšpiráciou je častokrát príroda, ktorú pri projektovaní zohľadňujem a chránim. Uprednostňujem prírodné materiály ako drevo a kameň, no nevyhýbam sa ani moderným ekologickým materiálom.

Ing. Marián Vojtek